KURSY KWALIFIKACYJNE DLA FARMACEUTÓW 2024

wznawiamy zapisy na kursy kwalifikacyjne dla farmaceutów na rok 2024. Zapraszamy do udziału. Link do strony:

ZAPISY I TERMINY SZKOLEŃ - KLIKNIJ TUTAJ

Zapraszamy do udziału w kursach kwalifikacyjnych dla farmaceutów!

W dniu 26 września 2023 r, zostały zatwierdzone programy kursów kwalifikacyjnych dla farmaceutów, o których mowa a art. 75 ustawy z dnia 10 grudnia 2020 r. o zawodzie farmaceuty.

Kurs kwalifikacyjny, realizowany jest w ramach ustawicznego rozwoju zawodowego farmaceutów.

PROGRAM KURSÓW – kliknij tutaj

Celem kursów jest uzyskanie przez farmaceutę wiedzy i umiejętności do udzielania określonych świadczeń zdrowotnych lub usług farmaceutycznych wchodzących w zakres danej dziedziny farmacji lub dziedziny mającej zastosowanie w ochronie zdrowia.

Kursy kwalifikacyjne prowadzą jednostki szkolące oraz CMKP.

Część teoretyczną realizują Państwo na platforma e-learningowa CMKP, a praktyczną w Centrum Symulacji Medycznej UMP.

ZAPISY - informacja poniżej

Obecnie prowadzimy zapisy na:

• Kursy kwalifikacyjne dla farmaceutów w zakresie badania kwalifikacyjnego w celu ustalenia wskazań i przeciwskazań do szczepienia przeciw COVID-19 oraz techniki wykonywania szczepienia
  • Kursy kwalifikacyjne dla farmaceutóww zakresie wykonywania badań diagnostycznych oraz interpretacji wyników w kontekście zaleconej farmakoterapii

UWAGA!

W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt z:

Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego - tel.: 22 56 93 803; e-mail: malgorzata.brzozowska@cmkp.edu.pl

UWAGA!

Sukcesywnie będziemy publikować kolejne terminy kursów, po zamknięciu zapisów na podane powyżej.

Kursy będą realizowane w do 22 grudnia 2023 r., a daty sukcesywnie publikowane na stronie CMKP.

Kontakt do Centrum Symulacji Medycznej UMP (w sprawie kursów praktycznych):

mgr Aneta Przygodzka, tel. 61 845 27 00, aprzygodzka@ump.edu.pl