Kurs j. angielskiego w badanich klinicznych

Patronat honorowy Agencji Badań Medycznych

Obecnie nie prowadzimy naboru na kurs.

Informacje szczegółowe: RAMOWY PROGRAM KURSU

• Grupa docelowa:

Szkolenie adresowane jest do osób zainteresowanych pracą w branży badań klinicznych (CRA, koordynatorzy badań klinicznych, lekarze, pielęgniarki, obsługa administracyjna, naukowcy, studenci).

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat uczestnictwa.

• Czas trwania:

2 spotkania weekendowe (30 godzin dydaktycznych) oraz praca własna kursanta. Nie ma możliwości uczestniczenia tylko w części kursu (np. jeden weekend). Na miesiąc przed zajęciami uczestnicy otrzymują komplet materiałów (150-stronnicowy skrypt objemujący ćwiczenia przygotowujące do kursu oraz materiały z zajęć!).

• Wymagania:

Znajomość języka na poziomie B2.

• Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:
  • Język angielski w biznesie
  • Branding osobisty i strategia rekrutacyjna
  • Wprowadzenie do badań klinicznych
  • Prawo w badaniach klinicznych
  • Kontraktowanie badań klinicznych
  • Monitorowanie badań klinicznych
  • Dokumentacja w badaniu klinicznym
  • Praca z kartą obserwacji pacjenta (CRF)
  • Lek badany
  • Procedury laboratoryjne i diagnostyczne
  • Raportowanie zdarzeń niepożądanych

• Koszt uczestnictwa:

2600,00 zł (opłata za udział w kursie i materiały, które uczestnicy otrzymają przed i w trakcie kursu).

Słuchacze obecnej i poprzednich edycji Studiów Podyplomowych Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych UMP - 1900,00 zł.

• Zapisy i opłata:

Dokonując rejestracji w naszym systemie (niebieski przycisk u góry strony), prosimy o uiszczenie opłaty wpisowej w wysokości 700,00 zł i przesłania potwierdzenia na adres: bjaracz@ump.edu.pl

W przypadku rezygnacji słuchacza opłata wpisowa nie jest zwracana. W przypadku odwołania kursu przez UMP, opłata zwracana jest w całości na konto uczestnika.

• Nr konta

Opłatę wpisową w wysokości 700,00 zł należy uiścić na konto Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu:

z dopiskiem - 845-01-098, Spec. kurs j. ang. w BK, EDYCJA III, imię i nazwisko uczestnika i przesłać na maila:

bjaracz@ump.edu.pl

Pozostałą część opłaty za kurs należy wpłacić w ciagu 30 dni od daty rejestracji. Można wnioskować o rozłożenie płatności na raty. W tym celu należy wysłać e-mail na adres:

alewczuk@ump.edu.pl

• Faktura VAT:

Należy wysłać maila z prośbą o wystawienie FV na e-mail: skk@ump.edu.pl - Sekcja Należności - tel. 61 854 62 08.

• Organizatorzy:

Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Studium Języków Obcych UMP

Studia Podyplomowe Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych

• Kierownik merytoryczny kursu:

dr hab. n. med. Jacek Karczewski

• Miejsce szkolenia:

Forma zajęć i ewentualne miejsce kursu zostanie podane na poczatku marca 2021 r. w zależności od sytuacji epidemicznej.

• Prowadzący zajęcia:
  • Aleksandra Borczyńska-Głomska - Kierownik ds. Badań Klinicznych; doktorantka na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu,
  • Sylwia Wiśniewska-Leśków - lektor j. angielskiego na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

• Kontakt:

Masz pytania - napisz do nas!

email: alewczuk@ump.edu.pl lub bjaracz@ump.edu.pl

tel. 61 854 60 20 lub - 62 67