04/09/2019

W związku z dużym zainteresowaniem ostatnią edycją programu, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w V edycji Studiów Podyplomowych Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych.

Rekrutacja na nową edycje rozpocznie się w listopadzie 2019 r. Pierwszy zjazd planowany jest na marzec 2020 r.

Nie czekaj - dołącz do Nas!

Program Studiów Podyplomowych Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych powstał z myślą o osobach związanych, bądź pragnących związać się zawodowo z tematyką planowania lub prowadzenia komercyjnych i niekomercyjnych badań klinicznych. Zajęcia prowadzone są przez renomowanych wykładowców akademickich oraz doświadczonych menadżerów z firm farmaceutycznych i CRO.

Program adresowany jest w szczególności do:

• absolwentów studiów wyższych lub studentów ostatnich lat studiów II stopnia zainteresowanych tematyką badań klinicznych w kontekście rozwoju zawodowego;
  • osób zarządzających projektami badań klinicznych, właścicieli ośrodków badań klinicznych, lekarzy prowadzących badania kliniczne, a także do pielęgniarek i koordynatorów badań klinicznych;
  • pracowników ośrodków, w których prowadzone są badania kliniczne;
  • pracowników jednostek klinicznych i naukowych, prowadzących działalność badawczą.

Naszymi słuchaczami są zarówno absolwenci kierunków medycznych, takich jak kierunek lekarski i lekarsko-dentystyczny, analityka medyczna, farmacja, dietetyka, fizjoterapia, pielęgniarstwo, itp., czy kierunków biologicznych i przyrodniczych, ale również absolwenci kierunków ekonomicznych, nauk społecznych, czy humanistycznych. W programie uczestniczą osoby z całej Polski, a także zza granicy, np. Niemiec, czy Wielkiej Brytanii.

Zajęcia prowadzone są w trybie niestacjonarnym i trwają dwa semestry. Przewidziano 11 spotkań weekendowych. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń. Nie prowadzimy egzaminów wstępnych ani rozmowy kwalifikacyjnej.

Pracownicy Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu otrzymują 10% rabatu.

Oferujemy:

• Jedyny tego typu program w Polsce Zachodniej
  • Kadra dydaktyczna złożona z renomowanych wykładowców akademickich oraz doświadczonych menadżerów z firm farmaceutycznych i CRO
  • Akredytacja Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce
  • Partnerstwo Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
  • Konkurencyjne czesne. Możliwość płatności w ratach
  • Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych
  • Certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu ze znajomości Dobrych Zasad Klinicznych (GCP)
  • Możliwość nawiązania interesujących kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń

Masz pytania - napisz do nas!